Najbardziej relaksacyjne centrum rozrywki na Kaszubach.

Oaza dla rodziców i frajda dla najmłodszych.

Dom...

Dom który przywodzi na myśl beztroskie dzieciństwo, zrelaksowanych rodziców i rodzinne wakacje. Wyobraźcie sobie przestrzeń stworzoną do odpoczynku i raj dla dzieci w jednym.

To…

To tutaj rodzice mają luzy i mogą odpoczywać do woli, a nawet w ciszy czytać książki i przy kominku grać w planszówki. W tym czasie dzieci dostają oczopląsu od nadmiaru atrakcji. Rozgrywają mecze na profesjonalnym boisku do nogi, szaleją w piasku pod siatką do plażówki, huśtają się do nieba i kryją się przed światem w uroczym domku w ogrodzie. Nie mają czasu na nudę, obiad czy sprawy dorosłych.

Za…

Zabierzcie radosną drużynę jak z Familiady i zaszyjcie się w dwóch leśnych domkach z nieograniczonym dostępem do świeżego powietrza i relaksu. Rozpalcie ognisko, ostudźcie entuzjazm w jeziorze i zagrajcie w dwa ognie. My pomożemy odkryć nowe oblicze rodzinnego urlopu. Łączymy pokolenia i to jest to.

Mało…

Mało tego na terenie posesji znajdziecie miejsca parkingowe dla 10 samochodów, dwie altany ogrodowe, meble tarasowe i ogrodowe, miejsce na ognisko oraz strefę grillową. Dla każdego domku balia kąpielowa. Zapowiadają się najbardziej udane wczasy na Kaszubach. To już całkiem sporo miejsc do wypoczynku, nie wspominając o boisku do piłki nożnej i siatkówki plażowej, placu zabaw z prawdziwego zdarzenia i przestrzeni do swobodnego relaksu.

Tyle atrakcji dla najmłodszych, że najlepiej je dozować.

Bliźniak, a każda połowa dla 8 osób.

Ogromna przestrzeń z prywatnym lasem.

Bez ograniczeń korzystaj z bali kąpielowej.

Możliwość gry w kosza, piłkę nożną i siatkówkę.

Specjalnie zaprojektowane dla rodzin z dziećmi.

Rezerwacja